Home

nedostatak Odgovara pečat fmm ljusstakar auktion upražnjeno mjesto Kanta za smeće zavrtiti

LJUSSTAKAR, 2 st, barock mässing, 1700-tal. Belysning & Lampor - Ljusstakar  - Auctionet

LJUSSTAKAR, ett par, Biedermeier, sannolikt Tyskland, 1800-talets första  hälft. - Bukowskis

Barockljusstakar - Stockholms Auktionsverk

Bjällra / Klocka - F.M.M. Mora - Antik | Barnebys

Slutpris för LJUSSTAKAR, ett par, mässing, F.M.

Kandelabrar, ett par, nyrokoko, 1800-talets andra hälft. - Bukowskis

Slutpris för 368497. LJUSSTAKAR, 2 st, mässing,

LJUSSTAKAR, ett par, mässing, barockstil

Sökresultat för f m m ljusstake

Ljusstakar, 8st, barockstil, FMM Mora, 1900-talets andra hälft. - Bukowskis

LJUSSTAKAR, ett par, brons, empire, 1800-talets början. - Bukowskis

LJUSSTAKAR, ett par, mässing, barockstil, märkta FMM, 1900-tal. Belysning &  Lampor - Ljusstakar - Auctionet

Ljusstakar Skultuna - Stockholms Auktionsverk

Tre små ljusstakar i mässing FMM 90 & 91 Mora B.. | Köp på Tradera  (579633737)

AAV
AAV

LJUSSTAKAR, ett par, FMM 76, mässing. | Barnebys

LJUSSTAKAR, FMM, barockstil, koppar, 2st

Ljusstakar, ett par, Sengustavianska, omkring år 1800. - Bukowskis

MINIATYR- LJUSSTAKAR 2st, FMM, barockstil

LJUSSTAKAR, FMM, barockstil, koppar, 2st | Barnebys